Nebankovní půjčky nabízí široké možnosti

Pro půjčku už dávno nemusíte do banky. Pokud se po úvěrovém trhu rozhlédnete více, můžete se přesvědčit o tom, že k dispozici jsou také velmi oblíbené nebankovní půjčky. A ty dnes nabídnou celkem široké možnosti toho, kolik peněz vlastně můžete získat, pokud je vaším cílem právě půjčka od společnosti, která je označovaná jako nebankovní. Podívejte se s námi, co vše a za jakých podmínek lze získat.

Stačí vám jenom několik tisíc korun?

Pokud ano, najdete je právě v nebankovním segmentu. A to hned pod několika názvy, jako je mikropůjčka, nebo půjčka před výplatou. Tyto rychlé nebankovní půjčky mají jasnou charakteristiku, jelikož jsou spojeny primárně s tím, že si můžete půjčit několik tisíc korun na dobu splatnosti, která se pohybuje obvykle v řádech několika týdnů. Pokud vám tento charakter půjčky a vyhovuje, můžete si být jisti, že vás nečeká ani jakékoliv složité prověřování. Tento typ úvěru je obvykle poskytován:

  • Zaměstnancům a podnikatelům
  • Důchodcům, studentům i matkám na mateřské dovolené
  • Nezaměstnaným a problémovým klientům

Zajímavým pozitivem těchto půjček je mimo jiné také fakt, že jsou spojeny s rychlostí vyřízení, která se pohybuje i v řádu minut. Je to dáno tím, že se lze obejít bez osobních návštěv, bez jakýchkoliv smluv a samotná žádost je vyřízena online, často zcela automaticky.

Potřebujete desítky nebo stovky tisíc korun?

Podívejme se společně i na druhou možnost, která aktuálně na našem trhu existuje. Ta je spojena s tím, že lze získat už celkem zajímavou částku. Pokud budeme konkrétní, můžete se pohybovat v desítkách, ale i stovkách tisíc. Už to není rychlá půjčka bez banky, jelikož mluvíme o takzvané spotřebitelské půjčce. Ta může být zaslána na ruku, stejně jako může být předána také v hotovosti. Faktem zůstává i to, že si můžeme vybrat ze dvou možností. Tou první je neúčelová půjčka využitelná na cokoliv, zatímco druhou cestou je půjčka účelová. Zde nám nebankovní společnost jasně specifikuje, na co je možné peníze konkrétně využít.

S čím je třeba počítat, to je obvykle nutnost podpisu smlouvy, stejně jako nutnost ověření naší osoby. To může spočívat třeba v nutnosti doložit příjem, nebo v nutnosti nemít záznam v bankovním, nebo nebankovním registru. Jelikož poskytovatelů je v daném směru celá řada, můžou se jejich podmínky lišit a tak i statisíce korun lze získat poměrně snadno, bez složitého dokládání a zdlouhavé lustrace. V porovnání s bankami platí, že to jsou právě nebankovní spotřebitelské půjčky, které dnes získáme mnohem snadněji a jednodušeji.

K dispozici mohou být i miliony korun

O milionech se často mluví jenom v souvislosti s klasickou bankovní hypotékou. Není to ale jediný směr, kterým je možné se vydat. Pokud akceptujeme o něco vyšší úroky (viz https://cs.wikipedia.org/wiki/%C3%9Arok), je možné využít nabídku nebankovních společností. Ty mají k dispozici takzvané americké hypotéky, které jsou označovány jako půjčky ručené nemovitostí. Jejich princip je jasné. Získání konkrétní finanční částky je podmíněno tím, že budeme muset ručit naší nemovitostí. Možností je celá řada a mezi běžné rozhodně můžeme zařadit:

  • Byt nebo dům
  • Pozemek
  • Rekreační objekt

Výše částky, kterou získáme, se obvykle odvíjí právě od ceny nemovitosti, kterou se rozhodneme zastavit. Čím je vyšší, tím více peněz nám nebankovní společnost dá. Pozitivem bývá také to, že kromě nemovitosti není třeba žádné další informace poskytovat. Lze se hravě obejít bez dokládání příjmu, nebo bez lustrování v registrech. Konkrétní podmínky opět upravuje každá nebankovní společnost individuálně. Obecně ale platí, že jsou tyto úvěry výrazně dostupnější, než je tomu v klasických bankovních domech. Tím si můžete být jisti.(c) 2009-2011 Nebankovní-Půjčka.com - Nebankovní hypotéky a půjčky - Odkazy - Přebírání obsahu je zakázáno! -